Japanska odbojkaška asocijacija saopštila je da je izabrala Amerikanca Garija Satoa za novog selektora muške reprezentacije.
Bivši selektor američkog tima 58-godišnji Sato prvi je strani selektor u istoriji japanske odbojke. Japanska asocijacija tražila je novog šefa stručnog štaba otkako se tim nije kvalifikovao za Olimpijske igre u Londonu prošle godine. Sato je bio pomoćnik selektora američke muške reprezentacije koja je osvojila zlato na Olimpijskim igrama u Seulu 1088 i bronzu u Barseloni 1992. godine. On je takođe asistirao selektoru SAD prošle godine na [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment