NOVI SAD - Devojka M.C. čije beživotno telo je juče pronađeno u Novom Sadu, umrla je nasilnom smrću saopštila je policijska uprava Novi Sad, nakon dobijanja rezultata obdukcije.
Obdukcijom je utvrđeno da je M.C. (23), čije je telo pronađeno u stanu u Novom Sadu, preminula nasilnom smrću, izjavila je danas Tanjugu portparol Policijske uprave u Novom Sadu Mileva Tomić. Telo devojke policija je juče oko 16 sati pronašla u zgradi na Bulevaru cara Lazara 104, u Novom Sadu, i to u prostoriji u kojoj je bio požar. Telo je po nalogu istražnog sudije preneto u Zavod za sudsku medicinu, gde je utvrđeno da je devojka ubijena [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment