Novosadska kriminalistička policija je, u saradnji sa policijom iz Sremske Mitrovice, uhapsila M.R. (20) i I.K. (24) iz opštine Šid i M.Š. (25) iz opštine Inđija, zbog sumnje da su počinili četiri krivična dela razbojništvo.
Oni se terete da su, u januaru i februaru, maskirani i uz pretnju pištoljem, tri puta opljačkali jednu pumpu u Novom Sadu, a u januaru i jednu trafiku u Čortanovcima. U nedelju oko 4 ujutru neposredno posle razbojništva na istoj pumpi, "Knez petrol" na Rumenačkom putu, policija je uhapsila I.K. i M.R, a kasnije u toku dana i M.Š, koji je bio u bekstvu. Sva trojica su zadržana i biće dovedena istražnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu na [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment