U Srbiji su do sada registrovana tri smrtna slučaja koja se dovode u vezu sa virusom gripa, od kojih je jedan iz Novog Sada, rečeno je u Institutu "Batut". Koordinatorka za grip u Institutu za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" Dragana Dimitrijević rekla je da su preminule osoba iz Beograda, Novog Sada i Sremskog okruga i da su dvoje hronični bolesnici, dok je kod treće osobe kao faktor rizika registrovana [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment